Prawo jazdy - KAT C (samochód ciężarowy powyżej 3,5 t) w Warszawie

Prawo jazdy kategorii C uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu, a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym.


Warunkiem uczestniczenia w kursie prawa jazdy kat. C jest:
- posiadanie wieku 20 lat i 9 miesięcy
- prawo jazdy kategorii B
- orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w kursie na prawo jazdy kategorii C

- uzyskanie profilu PKK w Urzędzie miasta (wg stałego meldunku)


Kurs składa się z 20 godzin teorii, oraz 30 godzin jazdy.

Część praktyczna prowadzona jest na pojazdach marki DAF LF 55 nowy Man TGL 12.240 oraz Man Star 12.224

Część praktyczna prowadzona jest na pojazdach DAF LF 55 jak na egzaminie w WORD - skrzynia 8 biegów "z lizakiem" (koła 19,5 długość 8300, wymiary jak na egzaminie), a także nowy Man TGL 12.240 - 8 biegów oraz StaroMan -Man 12.224 skrzynia biegów z przebitką 8 biegów

Prowadzimy kursy i jazdy doszkalające w Warszawie, jak również w Pruszkowie i Piasecznie

Kursy na prawo jazdy Kat C - Warszawa

Kursy na prawo jazdy Kat C z przyczepą

 

Opis szkolenia: Kurs prawa jazdy Kat C

Kursy rozpoczynają się kilka razy w miesiącu – możliwość dołączenia do aktualnie trwających kursów (NIC się nie traci, gdyż wykłady przeprowadzane są w cyklu koła…)

Słuchacz w momencie zapisu otrzymuje pełen duży Pakiet kursanta BIG PACK w którym znajdują sie książki specjalistyczne płyty, testy i inne materiały niezbędne do zaliczenia egzaminu Państwowego

 

Ta kategoria prawa jazdy obejmuje minimum 20 h teorii, mogą państwo bezpłatnie uczęszczać na cały cykl 32 godzin wykładów nie odpłatnie. Po wykładach wskazane jest zaliczenie egzaminu wewnętrznego.


Na zajęcia teoretyczne Nasi kursanci mogą uczęszczać w dowolnie wybranej sali wykładowej C.S.K. ALFA na terenie Warszawy i okolic. Zajęcia trwają około 2 tygodni najczęściej po trzy spotkania w tygodniu. Zajęcia praktyczne odbywają się na mieście, w okolicach WORD i na placu manewrowym. Jazdy umawiane są indywidualnie z instruktorami w godzinach ich pracy tj. 6-22 w ciągu całego tygodnia.

Naszą kadrę szkoleniową stanowi 14-tu wysoko wykwalifikowanych instruktorów z dużym doświadczeniem i profesjonalnym systemem szkolenia, stawiających sobie za cel – dobre, tanie i rzetelnie wyszkolenie kursantów.


- staramy się tak prowadzić wykłady, aby stanowiły dla Państwa najbardziej komunikatywną formę przekazu, co w znacznym stopniu ułatwi zrozumienie i zapamiętanie przekazywanych treści.

- jazdy praktyczne rozpoczynamy po przeprowadzeniu godzin zajęć teoretycznych, nasi Instruktorzy realizują jazdy od godziny 06:00 do 22:00*.

- na miejscu jest możliwość zrobienia badań lekarskich – po doniesieniu zaświadczenia od specjalisty, oczywiście są one dobrowolne i można je wykonać we własnym zakresie.

- w każdej chwili można zmienić instruktora - wystarczy telefon do naszego biura lub kierownika Ośrodka.

- koszt kursu możesz rozłożyć na dowolną liczbę rat płaconych w trakcie trwania kursu (oprocentowanie jest 0% w okresie 3 miesięcy),

- NOWOŚĆ! możliwość opłaty kursu w systemie ratalnym rozłożonym nawet do 24 miesięcy- system ratalny AIG i Żagiel,

- organizujemy kursy dla szkół i zakładów pracy i ze skierowań (w tym również z urzędu pracy (Oferty specjalne), - dla Osób zgłaszających kilka osób na kurs specjalne oferty

- zapraszamy na jazdy doszkalające w cenie 80 zł za godzinę (płatne u instruktora lub w biurze po wyjeżdżeniu),

- w trakcie trwanie kursu i jazd doszkalających jeździmy na terenie całej Warszawy i okolic, a także po trasach egzaminacyjnych!


Cennik - kurs prawa jazdy Kat. C


PEŁNY KOSZT KURSU kat. C wynosi:


Kategoria C tylko 2190 zł. - 30 godz. jazd i teoria

SUPER Promocja kat. C+E (od razu po kursie kat. C rozpoczynamy kat. C+E koszt obu kursów - przy zapisie na oba TYLKO 3800zł )

zapisy na kurs

Kursy w 1 weekend - Organizujemy kursy ekspresowe - solidne i szybkie, zajęcia teoretyczne organizowane jako kursy weekendowe - sobotnio-niedzielne (w dwa dni weekendu przekazywane jest po 10 godzin wykładowych z materiału dydaktycznego)

Aby zapisać się na kurs prawa jazdy wystarczy, że zadzwonisz do nas i dowiesz się kiedy jest rozpoczęcie kursu, lub zapiszesz się teraz przez stronę internetową następnie kilka razy przyjdziesz na zajęcia teoretyczne, …a na jazdy już instruktor w miarę możliwości podjedzie do Ciebie. Dla tych osób, które nie mają możliwości w momencie zapisu opłacenia pełnej kwoty za kurs
proponujemy system ratalny. Dokonać pierwszej wpłaty w wysokości ok. 400zł, można to uczynić na pierwszym wykładzie – resztę w trakcie trwania kursu - Raty 0 %. Możesz także poprosić o profesjonalny system ratalny rozłożony nawet na 24 miesiące

Dziękujemy za zapoznanie się z Naszą ofertą i zapraszamy na kurs* w zależności od możliwości obustronnych i ustaleń z biurem lub instruktorem

C.S.K. ALFA Warszawa - Szkoła nauki jazdy