Prawo jazdy KAT. A (od 19 stycznia 2013r. są to motocykle powyżej 650cm3)

(w tej kategorii można prowadzić również małe motocykle, skutery i wg nowej ustawy będzie zawierać się również w niej kategoria AM)

Warunkiem uczestniczenia w kursie prawa jazdy kat. A jest ukończenie wymaganego wieku: 17 lat i 9 miesięcy, a także uzyskanie orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem ( posiadanie zgody rodzica lub opiekuna w przypadku osób niepełnoletnich)

Kurs podstawowy : 30 godzin teorii oraz 20 godzin jazdy

Prowadzimy kursy stacjonarne, weekendowe i jazdy doszkalające.

 

 

UWAGA!

Zapisując się na kurs prawa jazdy słuchacz w dniu zapisu otrzymuje bezpłatnie pakiet profesjonalny kat. A do nauki jazdy, skrypty testowe i płyty CD – materiały dydaktyczne są TWOJĄ własnością!(Zgodnie z przepisami po 19 stycznia 2013r. osoba, która chce uzyskać uprawnienia do kierowania musi najpierw zgłosić się do Starostwa celem uzyskania PKK (profilu kierowcy)

W przypadku motocykli zarówno kat: A2 i A po 19 stycznia 2013r. nie jest możliwe prowadzenie nauki jazdy motocyklem o pojemności skokowej silnika poniżej 400 ccm i mocy poniżej 25 kW. Brak możliwości uzyskania wpisu w dowodzie rejestracyjnym "L". Ustawodawca nie przewidział sytuacji, że na kurs zgłasza się kandydat w wieku 19 lat ubiegając się o prawo jazdy kat: A2 nie powinien wsiadać w pojazd o mocy pow. 25 kW czy w przypadku kandydata w wieku 25 lat ubiegając się o prawo jazdy kat: A, aby rozpoczął jazdę na pojeździe powyżej 35KW.

Dużo bardziej bezpiecznym rozwiązaniem byłoby zastosowanie zasady stopniowania trudności i zaznajomienie kandydata stopniowo sadzając go na coraz to "mocniejsze" motocykle.

Przy tak dużych zmianach w sposobie uzyskania uprawnień, racjonalniejszym byłoby powstanie obowiązku uzyskiwania stopniowo praw jazdy od kat: A1, potem A2, i dopiero na końcu A, to wszystko odbywałby się poprawnie i bezpiecznie. Niestety życie niesie wiele niespodzianek i trzeba dopasować się do klienta. Dobrze by się stało, aby minister w warunkach technicznych dopuścił w ramach szkolenia wstępnego na kat. A2 i kat. A używanie motocykli o pojemności poniżej 400 ccm i mocy poniżej 25 kW.

 

Kursy rozpoczynają się kilka razy w miesiącu – możliwość dołączenia do aktualnie trwających kursów (NIC się nie traci, gdyż wykłady przeprowadzane są w cyklu koła…podam Państwu przykład: dołączacie Państwo do grupy na 5 zajęciach – uczęszczacie z daną grupą na kurs - do „przysłowiowego” końca zajęć i od razu z nową grupą przychodzicie na pierwsze (wasze kolejne) 4 zajęcia na których nie byliście, w ten sposób będziecie mieli zaliczone całe wykłady.)

Na zajęcia teoretyczne Nasi kursanci mogą uczęszczać w dowolnie wybranej sali wykładowej C.S.K. ALFA na terenie Warszawy i okolic. Zajęcia trwają 8 spotkań. Jazdy umawiane są indywidualnie z instruktorami w godzinach ich pracy tj. 6-22 w ciągu całego tygodnia. Nauka jazdy motorem w warszawie i okolicach.

Naszą kadrę szkoleniową w kategorii A prawo jazdy stanowi 7-miu wysoko wykwalifikowanych instruktorów z dużym doświadczeniem i profesjonalnym systemem szkolenia, stawiających sobie za cel – dobre, tanie i rzetelnie wyszkolenie kursantów.

- staramy się tak prowadzić wykłady, aby stanowiły dla Państwa najbardziej komunikatywną formę przekazu, co w znacznym stopniu ułatwi zrozumienie i zapamiętanie przekazywanych treści.

- jazdy praktyczne rozpoczynamy po teorii, nasi Instruktorzy realizują jazdy od godziny 06:00 do 22:00.

- na miejscu jest możliwość zrobienia badań lekarskich (nie tracisz czasu na wizytę w przychodni), oczywiście są one dobrowolne i można je wykonać we własnym zakresie.

- w każdej chwili można zmienić instruktora - wystarczy telefon do naszego biura lub kierownika Ośrodka,

- koszt kursu możesz rozłożyć na dowolną liczbę rat płaconych w trakcie trwania kursu (oprocentowanie jest 0% w okresie 3 miesięcy),

- NOWOŚĆ! możliwość opłaty kursu w systemie ratalnym rozłożonym nawet do 24 miesięcy- system ratalny AIG i Żagiel,

- organizujemy kursy dla szkół i zakładów pracy i ze skierowań (w tym również z urzędu pracy (Oferty specjalne),

- dla Osób zgłaszających kilka osób na kurs specjalne oferty

- zapraszamy na jazdy doszkalające w atrakcyjnej cenie za godzinę (płatne u instruktora lub w biurze po wyjeżdżeniu),

- w trakcie trwanie kursu i jazd doszkalających jeździmy na terenie całej Warszawie i okolicach, a także obowiązkowo po trasie egzaminacyjnej!

Kurs prawa jazdy Kat. A - cena

PEŁNY KOSZT KURSU kat. A wynosi:

Kurs standardowy - 1450 zł. - 20 godzin jazd, teoria + (materiały gratis),–


2 Kursy Cena EXTRA - 2700 zł. 30 godzin jazd samochodem, 20 godzin jazd
motorem, teoria + (książka, testy egz i Płyty CD (2 pakiety) w cenie kursu)–

zapisy na kurs

Cennik

 


Jeździmy pojazdami egzaminacyjnymi Są to motory Yamaha YBR 250 i Honda CBF 250 oraz Suzuki 125 GN

 

Szkolenie zawiera również szkolenie po mieście wraz z pojazdem asekuracyjnym, my nie jeździmy jak „niektórzy” na motocyklu z kursantem, to niebezpieczne dla kursanta!

Stosujemy zasadę jak na egzaminie 1 motocyklista + 1 samochód asekuracyjny z instruktorem
„połączeni” zestawem radiotelefonów ze słuchawkami! …

Należy pamiętać, że samochód asekuracyjny chroni motocyklistę podczas szkolenia po mieście. W sytuacji upadku zabezpiecza miejsce zdarzenia-blokuje ruch innych pojazdów. W szkoleniu imituje również warunki i realia zdawania egzaminu państwowego.


Nasza Szkoła Nauki Jazdy oferuje Państwu przejazd trasami egzaminacyjnymi i jazdy po mieście dla każdego uczestnika naszych kursów kat A i A1, abyście Państwo nie obawiali się egzaminu państwowego.

Trasa egzaminacyjna na ulicy Odlewniczej w WORD w Warszawie nie jest wyznaczona, jest oznaczona dużym terenem, gdzie może w różny sposób przebiegać egzamin.

Długość trasy egzaminacyjnej to od 13 do 25 km, a czas przejazdu ok. 30 min.

Zapraszamy na kursu pełne i Kursy weekendowe
tylko w 2 dni weekendu - Organizujemy kursy ekspresowe - solidne i szybkie, zajęcia teoretyczne organizowane jako kursy weekendowe - sobotnio-niedzielne (w dwa dni weekendu przekazywane jest po ok 10 godziny zegarowych z materiału dydaktycznego)


Aby zapisać się na kurs prawa jazdy wystarczy, że zadzwonisz do nas i dowiesz się kiedy jest rozpoczęcie kursu, lub zapiszesz się przez stronę internetową, a następnie kilka razy przyjdziesz na zajęcia teoretyczne, …a na jazdy już
instruktor podjedzie do Ciebie. Dla tych osób, które nie mają możliwości w momencie zapisu opłacenia pełnej kwoty za kurs proponujemy system ratalny. Dokonać pierwszej wpłaty w wysokości ok. 300zł, można to uczynić na pierwszym wykładzie – resztę w trakcie trwania kursu - Raty 0 %. Możesz także poprosić o profesjonalny system ratalny rozłożony nawet na 24 miesięce.

Egzaminowanie na kandydatów na kierowców i kierowców w Warszawie jest przeprowadzane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i zadanie to realizuje w dwóch miejscach
egzaminowania:

ul.Odlewnicza 8, 03-231 Warszawa
tel. 22 597-67-81

prowadzą egzaminy na wszystkie kategorie prawa jazdy:

A, A1, B, B1, C, C1, D, D1, T, B+E, C+E, D+E, C1+E, D1+E

 


U Nas możesz w jednym podejściu nauczyć się jeździć na motorze i samochodem – Mamy SUPER OFERTĘ z jedyne 2800 zł – uzyskasz obie kategorie prawa jazdy kat A (A1) + Kat B – oszczędzasz czas i pieniądze a do egzaminu z teorii podchodzisz tylko raz! - oferta ważna do 19 stycznia 2018r.

ALFA CSK 2016

Wpłaty za kurs kat. A i A1 - szkolenie motocyklem prosimy o dokonywanie na konto: Firmy ALFA; 02-496 Warszawa; ul Rakuszanki 5 39 2340 0009 5460 2400 0000 0113