Ośrodek szkolenia kierowców

Miło nam poinformować, że jesteśmy jedyną Nauką Jazdy w Warszawie, która posiada

Znak Jakości ISO 9001:2000 oraz polecenie - akredytację Ministerstwa Edukacji

i Patronat OSK od ITS w Warszawie!

SUPER OSK ALFA - potwierdzone uzyskaniem Poświadczenia, dlatego u Nas uzyskasz możliwość zrealizowania Legalnych szkoleń: Warsztaty dla instruktorów Nauki Jazdy

 

UWAGA! przyjmujemy już zapisy na Warsztaty dla Instruktorów nauki jazdy

oraz kursu Kompetencji zawodowych

 

Jako pierwsi w Polsce ruszyliśmy z programem europejskim - organizując zajęcia w Projekcie Module CLOSE TO organizowanym przez Instytut Transportu Samochodowego - jako zajęcia z Peer Mentorem.

Kilka słów o historii i misji Firmy CSK ALFA:

Ośrodek Szkolenia ALFA ma bardzo długą tradycję w szkoleniu kandydatów na kierowców, a także w doszkalaniu osób przed egzaminem. Właścicielem firmy jest Mariusz Papuga, dydaktyk, egzaminator oraz instruktor - pasjonat motoryzacji i wieloletni szkoleniowiec teoretyczno praktyczny. Od początku działalności zaczął zrzeszać osoby, którym zależy na szkoleniu i robią to dobrze i fachowo.

Misją firmy stało się pomaganie osobom wykształcić odpowiednie umiejętności i nawyki niezbędne do bezpiecznego poruszania się na trudnych i zatłoczonych ulicach Warszawy. Pomocą metodyczną zostały objęte też osoby, które posiadają już Prawo Jazdy, lecz nie czują się na siłach by jeździć samodzielnie po ulicach dużych aglomeracji miejskich takich właśnie jak Warszawa, czy inne duże miasta. Nasza Nauka Jazdy odbywa się w głównie w Warszawie a szkolenie jest profesjonalne i prowadzone na nowych pojazdach, gdzie można poznać działanie systemów pojazdu jak ABS, ASR,ESP, EBS, BAS, ICC czy inne.

Ośrodek powstał w 1997 roku i z początku nosił nazwę Ośrodek Szkolenia Kierowców LIWONA. Powstanie O.S.K. LIWONA był ściśle związane z bardzo dynamicznym rozwojem na rynku byłego województwa Warszawskiego, gdzie Firma utworzyła 16 punktów Szkoleniowych, w których odbywały się szkolenia na prawo jazdy na samochód i motocykl.

W trakcie działalności zatrudnionych było ponad 31 instruktorów z których najlepsi pracują do dziś. W związku z założeniem wydawnictwa "LIWONA" i coraz szerszą działalnością O.S.K. LIWONA w 1998 roku zmieniła nazwę na CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW LIWONA a następnie na ALFA CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW, nastawiając się jednocześnie na polepszenie jakości szkoleń kierowców w Warszawie. Został stworzony jednocześnie nowy znak graficzny "ALFA" ® (znak towarowy ALFA jest znakiem słownym i graficznym zastrzeżonym) wraz ze stroną internetową.

W trakcie działalności i recesji na rynku szkoleniowym, ograniczyliśmy punkty zbiorcze stawiając na JAKOŚĆ I PROFESJONALNE szkolenie, nie zaś jak większość Ośrodków Szkolenia na ilość pozyskanych osób (wykaz placówek i biur przedstawiamy poniżej). Zmieniliśmy również adres głównej siedziby z ul. Traktorzystów 18 na ul. Rakuszanki 5 mieszczącą sie nadal w Warszawie Ursus.

Od lat nasza Firma - Centrum Szkolenia Kierowców znajduje się w ścisłej czołówce Najlepszych Ośrodków Szkolenia i Doszkalania Kierowców. W 1999 roku w rankingu opublikowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego WORD nasza Firma zajęła 17 miejsce z pośród 300 Ośrodków z Warszawy i okolic. W ostatnich latach Centrum Szkolenia Kierowców przeorganizowało struktury kadry pracowniczej, aby lepiej, skuteczniej i jeszcze bardziej bezstresowo szkolić. Nasze starania odniosły rezultat i zostały potwierdzone w rankingu WORD i Gazety Wyborczej z 2003 roku, gdzie nasza Firma-Centrum Szkolenia Kierowców zajęła 4 miejsce pod względem zdawalności z ponad 350 Ośrodkówi Ośrodeczków z Warszawy i okolic. RATING - potwierdzający szkolenie!

Od 2009r. zaczęliśmy wspierać szkolenie dla osób niepełnosprawnych z różnymi dysfunkcjami. Zakupienie nowego pojazdu udowodniło, że można zaoferować szkolenie na wysokim poziomie także dla tej grupy osób. W trakcie szkoleń zaczęliśmy współpracę z PUP i OPS, Spinka oraz PEFRON na szkolenia refundowane. Jesteśmy firmą ON.

W 2010r. zakupione zostały nowe pojazdy szkoleniowe w tym Autobus Lider 3 (który poprzez liczne generacje od oznaczenia Lider później Lider 2 stał się w modelu Lider 3, nowoczesnym pojazdem z systemami bezpieczeństwa jak ABS, ESR, ASR, retarderem i innymi pozwala na bezpieczne przewożenie osób. W zawiązku z zakupem nowych pojazdów i wyposażenia sal wykładowych w nowoczesną infrastrukturę i posiadając już wcześniej zdobyte Certyfikaty jakości szkoleń i Akredytację Kuratorium Oświaty, w 2013r. CSK ALFA wystąpiła w myśl nowej Ustawy o Kierujących pojazdami o przyznanie poświadczenia spełnienia dodatkowych wymagań. Już po 2 tygodniach od tego faktu CSK ALFA zostało SUPER OSK. Od tego czasu może jako 7 OSK w POLSCE szkolić z wykorzystaniem technik komputerowych i internetu na odległość oraz organizować karty rowerowe i szkolenia Instruktorów.

Prawko w Warszawie zdobywa się za pieniądze, dlatego dobrze je przeznacz, powierz swoją naukę w dobre, profesjonalne ręce, gdyż wiedzy nikt - Nigdy Ci nie zabierze!

 

Nasze punkty szkoleniowe:

1) Szkolenia i Nauka jazdy w Warszawie Ursus: Warszawa Ursus/Gołąbki ul. Rakuszanki 5 (na starych mapach ul Żołądkowskiego).

 

Jest to główna siedziba wraz z biurem. Dojazd autobusami E-5, 517, 401, 384, 716, 187, 194 ) należy wysiąść na przystanku "Śmigielska". ul. Rakuszanki jest równoległa do Warszawskiej, po stronie Cmentarza na Gołąbkach.

 

Dojazd SKM lub Pociągiem PKP - od stacji zaledwie 8 minut pieszo lub 2 przystanki autobusem.

 

MAPKA

Mapka 2

mapa w google (wpisz Warszawa, następnie Rakuszanki5) lub w zakładce kontakt

 

2) Szkolenia i Nauka jazdy w Pruszkowie: Biuro Pruszków - ul. Kościelna 11

 

Dojazd PKP (ok 1 km od stacji PKP bezpośrednio przy ulicy. Na wprost Kościoła, przy sklepie z Flagami, serdecznie zapraszamy

 

 

 

3) Szkolenie - Nauka jazdy w Piasecznie: Nauka jazdy Piaseczno ul. Warszawska 1

 

(W budynku byłego Urzędu Skarbowego) Centrum Miasta

MAPA dojazdu do punktu szkoleniowego CSK ALFA - kursy Piaseczno

Nauka jazdy w Pruszkowie to biuro i 2 duże sale wykładowe o łącznej powierzchni 100m2, teraz nauka w centrum Piaseczna nie będzie stanowić problemu.

mapa w Google - dojazd do Punktu Nauka Jazdy Piaseczno

 

Staramy się zapewnić Państwu jakość i profesjonalizm w korzystnych cenach oraz krótkie terminy szkolenia, w tym również kursy weekendowe.

 

W związku z licznymi zapytaniami i prośbami naszych klientów otworzyliśmy w 2011r. nowe Biura z salami wykładowymi są to punkty w Pruszkowie i Piasecznie, do których serdecznie zapraszamy.

 

CSK ALFA jako jeden z nielicznych OSK wdrożył nowatorski projekt wspomagający wykłady - nauka przepisów przez internet. Prowadzimy zajęcia pilotażowe w e'learningu oraz e'learning na kursach zawodowych.

 

Projekt prawko.pl to ujednolicony system szkolenia i możliwość nauki przez internet. System Prawko skierowany jest do wszystkich Kursantów, szczególnie zaś dla tych, którzy mają problem ze znalezieniem czasu na systematyczne dojazdy na wykłady. Jest to też świetna alternatywa dla osób, które preferują inne niż wykład sposoby uczenia się.

 

Nauka Jazdy, Nr 1 OSK w Warszawie i 21 OS w Warszawie

CSK ALFA 2019